Your Company Logo Here

Tel. (+420) 602-206-306
po-pá: 10-18h
info@soft-tech.cz

O firmě a cíl

Naším cílem je přiblížit a zabudovat do každodenního života, a pomoct využívat Hi-Tech. (Angl. High Tehnology - moderní technologie).

Společnost SOFT-Tech s.r.o. byla založena v roce 2008, vedena Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 135816. Zakladatelem, majitelem, a zároveň jednatelem společností je Jaroslav Huri, dipl.ing.

Předmět podnikáni

  • Poskytovaní software a poradenství v oblastí hardware a software.
  • Specializovány maloobchod a maloobchod s smíšeným zbožím.
  • Maloobchod provozovány mimo řidne provozovny.
  • Výroba, instalace a opravy elektronických zařízení.

Historie

Historie podnikaní začala v roce 1993 v Srbsku založené firmě Hi-Tech (dnes D.O.O.Hi-Tech, majitel: Jozef Molnar) a začátku podnikaní v počítačové oblastí, v roce 1999 v České republice založené rodinné firmě Hi-Tech s.r.o. (dnes Hi-Tech, majitele: Ivan Struhár a Michal Winn)

Zkušenost a inspirace se čerpá z celoživotního věnovaní počítačovém oboru majitele (Jaroslav Huri dipl.ing.) , a to v oborech počítačového modelovaní laseru, programovaní databázi, učením mladých lidí na střední škole, různých multimediálních projektu, jako pro výstavy, nebo ekologické monitorovaní, nebo tvorbě servisního CD nákladních vozu IVECO-Zastava. V České Republice dále se pracuje v oboru "Computers High Tehnology", a zavadění počítačových pokladních systému, a kamerových bezpečnostních systému do obchodu, firem a domácností, čemuž se věnuje i dnes.

Každou vteřinu projedou biliony elektronických dat, aby Váš počítač fungoval, a aby jste Vy byly připojeni k internetu.